Urządzenie wolnostojące EDV-LF


Sercem urządzenia są unikalne filtry Silver6, stanowiące część znacznie szerszego systemu filtracji, które usuwają zanieczyszczenia mające często negatywny wpływ na skład i smak wody. Systemy te pozwalają zapewnić stały dopływ wysokiej jakości świeżej wody filtrowanej.
Wolnostojące, stylowe i eleganckie jednostki są w użyciu frontowym w barach i restauracjach. Wszystkie filtry i komory chłodnicze są ukryte wewnątrz, ale mogą być łatwo dostępne poprzez drzwi z przodu urządzenia. Produkt dostępny jest w dwóch rozmiarach, z pojedynczym albo podwójnym kranem.

Informacje o produkcie

Stylowe, eleganckie i samodzielne urządzenie, stosowane do użytku frontowego w barach i restauracjach. Wszystkie filtry i komory chłodnicze są ukryte wewnątrz, ale mogą być łatwo dostępne poprzez drzwi z przodu urządzenia.

Podłączone do dopływu wody sieciowej, używa naszego filtru Silver6 w celu usunięcia nieczystości, które często wpływają na kompozycję i smak. Gotowe, aby uzyskać stałą dostawę świeżej przefiltrowanej oraz schłodzonej wody – gazowanej lub niegazowanej.

Produkt dostępny z pojedynczym albo podwójnym kranem.

Najważniejsze funkcje

Produkt: EDV-LF
Wymiary 750mm (głębokość) X 1000mm (szerokość) X 1485mm (wysokość)
100 litrów wody na godzinę produkcji
108 litry produkcji ciągłej
Nie wymaga odwadniania