Opinie


Co sądzą o Nas klienci?
"Dozownik Eau de Vie jest odlotowy, a filtry naprawdę poprawiają smak wody z sieci wodociągowej. Smakuje co najmniej tak dobrze, jak woda mineralna. Obecnie oferujemy klientom możliwość wyboru wody mineralnej lub wody Eau de Vie. Cena za butelkę wody Eau de Vie wynosi £ 2 za butelkę, a za butelkę wody mineralnej £ 3,25. "
Ben Smithson - Restauracja Aqua w West Country
"Dostajemy dobre opinie od naszych klientów, którzy mówią nam, że otrzymywanie wody o tak wysokiej jakości, gazowanej lub niegazowanej jest nieoczekiwanym bonusem. Plus, to oznacza, że nie trzeba kupować butelek wody do hotelowych pokoi, co czyni nas bardziej przyjaznym środowisku."
Charles Campbell, Hotel Kings Head w Great Bircham
"System Eua de Vie zmienia wodę wodociągową w opłacalną i przyjazną dla środowiska alternatywę dla wody mineralnej."
Magazyn Bar, kwiecień 2012
"Kluczowym punktem jest to, że butelka Eau de Vie posiada bardzo stylowy design i grafikę. Idealnie wpisuje się to w atmosferę restauracji co sprawia, że klienci są jeszcze bardziej zadowoleni. Oczyszczona woda sama w sobie nie jest niczym nowym, ale z naszego punktu widzenia jako operatorów, pozwala nam to wysłać naszym klientom komunikat o wysokiej jakości naszych usług.System Eau de Vie w grupie Quo Vadis wykorzystywany jest w restauracjach Fino oraz Barrafina, jest to zdecydowanie bardzo przyjazna możliwość. We wszystkich trzech restauracjach w Londynie wykorzystujemy około 3000 butelek w tygodniu, więc to niemal 20,000 szklanych butelek rocznie, które nie podlegają recyklingowi."
Sam Hart, The Hart Group, obejmująca grupę Quo Vadis
"System Eau de Vie daje nam zrównoważoną alternatywę dla markowych wód mineralnych, o dobrej prezencji i wybitnym smaku. Eau de Vie wpływa na środowisko i obniża nasze koszty recyklingu, gdyż rozwiązaliśmy w ten sposób problem wyrzucania odpadów."